Polo

Olması gerektiği gibi değil, olmasını istediğiniz gibi.

Bir otomobili diğerlerinden daha etkileyici kılan en önemli faktör karakteridir. Polo, sizi diğerlerinden farklı kılan özelliklerinizi otomobilinize de kazandırabilme imkânı sunuyor.

Örneğin bulunduğu her ortama heyecan katan, hiçbir koşulda tükenmek bilmeyen pozitif enerjisiyle arkadaş grubunun içi içine sığmayan o neşe kaynağı, o olmazsa olmazı için tropik turuncu...

LED Farlar ve LED Stop Lambaları

LED farlar, her koşulda kusursuz bir görüş imkanı sağlarken, aynı zamanda aracınıza etkileyici bir görünüm de kazandırıyor. Uzun ömrünün yanı sıra düşük elektrik tüketimiyle de dikkatleri çekiyor. Karşıdan gelen araç trafiğinde göz almayan ama bir o kadar da göz alıcı olan LED farlar, Polo ile isteğe bağlı olarak sunuluyor.

Polo'da kullanılan LED farlar, LED gündüz sürüş farlarıyla, LED sinyal lambalarıyla ve yüke ve hıza duyarlı otomatik yükseklik ayarlarıyla birlikte geliyor. Ayrıca ön sis farlarına entegre olarak çalışan statik viraj aydınlatması ile keskin dönüşlerde hiçbir nokta karanlıkta kalmıyor.

Sınırları kaldırıyor, daha iyisi için segmentini zorluyor.

Polo, Comfortline ve Highline donanım seviyelerinde isteğe bağlı olarak sunulan Dijital Gösterge Paneli "Active Info Display" ile sınıfında bir ilke imza atıyor. 10,25" genişliğindeki renkli TFT ekranıyla size yüksek çözünürlük, canlı ve parlak renkler ile birlikte yüksek kontrastlı içerikler sunuyor. Bu ekran sayesinde devir hızı, hız göstergesi, kilometre sayacı gibi alışılmış bilgilerden çok daha fazlasına gözünüzü yoldan ayırmadan rahatça ulaşabilir ve bu bilgileri, ihtiyaçlarınız doğrultusunda dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş Ön Konsol

Polo'nuz sizin karakterinize göre şekilleniyor. 14 farklı dış renk seçeneği arasından belirlediğiniz Polo'nuzun içinde de size özel dokunuşlar olacak. Donanım seviyelerine göre standart olarak sunulan dekorlara ek, opsiyonel olarak Tropik Turuncu, Resif Mavi ve İpek Gümüş gibi zevkinize göre tercih edebileceğiniz seçenekleriniz de var.

Jant Seçenekleri

Sakin, enerjik ya da heyecan verici... Polo, hakkınızda birçok ipucu verecek. 15" ile 17" arasında değişen jant seçeneklerinden sizin için en uygun olanı da belirleyebilirsiniz. Alüminyum alaşımı sayesinde hem hafif hem de güçlü bu özel jantlar ile gözlerin üzerinizde olmasına hazır mısınız?

LED Farlar

LED farlar, her koşulda kusursuz bir görüş imkânı sağlarken aynı zamanda aracınıza etkileyici bir görünüm kazandırıyor. Uzun ömrünün yanısıra düşük elektrik tüketimiyle de dikkatleri çekiyor. Karşıdan gelen araç trafiğinde göz almayan ama bir o kadar da göz alıcı olan LED farlar, Polo ile isteğe bağlı olarak sunuluyor.

LED Stop Lambaları

Hem tasarım hem tasarruf... Polo, Highline donanım seviyesinde standart olarak sunulan LED stop lambalarıyla arkasından bakan meraklı gözlere etkileyici bir ışık oyunu sunuyor. Düşük elektrik tüketimi ve uzun ömrüyle tasarrufu, daha sportif ve etkileyici görüntüsüyle tasarımı buluşturuyor.

Dijital Gösterge Paneli "Active Info Display"

Polo'da keşfedilmeyi bekleyen çok şey var. Comfortline ve Highline donanım seviyelerinde isteğe bağlı olarak sunulan Dijital Gösterge Paneli "Active Info Display" ile sınıfında bir ilke imza atıyor. Üstelik bu dijital gösterge paneliyle yolculuklarınız boyunca ihtiyacınız olabilecek tüm bilgiler gözünüzün önünde olacak.

Panoramik Açılır Cam Tavan

Yolculuklarınızda size gökyüzü de eşlik edecek. Polo'da opsiyonel olarak sunulan panoramik açılır cam tavan, aracınıza hem daha dikkat çekici bir görünüm kazandırıyor hem de daha aydınlık bir iç mekân sağlıyor. İster kapalı olarak kullanın, ister aralık bırakın, dilerseniz de kademeli olarak açarak rüzgârı içeri davet edin.

Start/Stop Sistemi

Trafikte durduğunuz her an aracınız çalışmaya devam ediyorsa gereksiz yakıt tüketiyorsunuz demektir. Polo'nun tüm donanım seçeneklerinde standart olarak sunulan Start/Stop sistemi manuel şanzımanlı araçlarda araç durdurulup, ayak debriyajdan çekildiğinde, otomatik şanzımanlı araçlarda ise araç durur pozisyona getirildikten sonra sürücünün ayağı frene basıldığı süre boyunca devreye girerek motoru geçici olarak durduruyor.

Composition Media

Aracınızın içinde 8" büyüklüğünde (20,3cm) bir ekran hayal edin. Hem MP3 hem de WMA dosyalarını kusursuz bir sesle oynatabilen 6 hoparlör... Üzerine bir de bluetooth ekleyin. USB bağlantısını da unutmayın. İyisi mi, Polo'da Highline donanım seviyesinde standart olarak sunulan Composition Media bilgi ve eğlence sistemini daha yakından inceleyin.

Çift Bölgeli Tam Otomatik Klima "Klimatronik"

Biraz sıcak mı oldu? Yok yok, üşüdünüz mü? Özellikle aracınızın içinde size eşlik eden yol arkadaşlarınız varsa dilediğiniz ısı ayarını yapmakta biraz zorlanabilirsiniz. Polo'da ilk defa Highline donanım seviyesinde standart olarak sunulan çift bölgeli klimatronik ile aracınızın içerisindeki ideal sıcaklığı hem otomatik olarak dengeleyebilir hem de tamamen kendinize göre belirleyebilirsiniz. İkinci bölge içinse bırakın arkadaşınız karar versin.

Yorgunluk Tespit Sistemi "Fatique Detection"

Yorgunluğun sizi ele geçirmesine izin vermeyin. Polo'da tüm donanım seviyelerinde standart olarak sunulan Yorgunluk Tespit Sistemi, 65 km/h ve daha yüksek hızlarda direksiyon üzerine konumlandırılan sensörler yardımıyla sürekli olarak sürüş tutumunuzu değerlendirir ve sürüş elverişliliğiniz hakkında çıkarımlar yapar. Farklı bir tutum algıladığında, yolculuğa ara vermeniz gerektiğini hem çok fonksiyonlu gösterge üzerinde görsel olarak belirtirken hem de sesli olarak sizi uyarır.

Polo Donanım

Polo Teknik

Polo Fiyatları

08 Ocak 2021 / 2020 Model Opak Renk Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatları|Euro 6 Fiyat Listesi (*1-2-3)
Model (*4) Donanım Fiyat (*1-2-3-8) Seçin
Polo 1.0 80 PS Manuel Trendline 181.800,00 TL
Polo 1.0 TSI 95 PS Manuel Comfortline 188.600,00 TL
Polo 1.0 TSI 95 PS DSG Comfortline 190.300,00 TL
Polo 1.0 TSI 95 PS DSG Highline 230.600,00 TL
Tavsiye Edilen Vergiler Hariç Opsiyonel Donanım Fiyatları|Euro 6 Fiyat Listesi (*3-5) Net Fiyat
Metalik Renk 1.670,00 TL
Panoramik Açılır Cam Tavan 6.540,00 TL

* 1- Doğuş Otomotiv üretim, ithalat gibi nedenlere bağlı olarak aracın model, standart ve opsiyonel aksesuarlarında, teknik özelliklerinde ve fiyatlarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

* 2- Bu fiyat listesindeki fiyatların uygulanmaya başladığı tarih: 08/01/2021'dir. Tavsiye edilen bu anahtar teslim fiyat listesi yenisi yayınlanana kadar geçerlidir. Listede belirtilen araçlar stoklarla sınırlıdır. Kesin sipariş verilmesi halinde ifa tarihinde yürürlükte olacak tavsiye edilen fiyat listesindeki fiyatlar geçerli olacaktır. Bu nedenle, aracın tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı değişebilecektir.

* 3- Burada belirtilen fiyatlar, standart donanımlı araçlara ait olup, opsiyonel ekipmanlar ayrıca fiyatlandırılır. Bu durumda, yürürlükteki mevzuat uyarınca aracın ÖTV matrahı ve vergi oranı ile MTV tutarı değişebilecektir. ÖTV ve MTV’deki bu farklar aracın tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına yansıtılacaktır.

* 4- Menşei: İspanya

* 5- Tavsiye edilen anahtar teslim fiyat listesinde belirtilen, araca ilişkin her türlü vergi (ÖTV, KDV, MTV vb.), trafik tescil ve ruhsat işlemleri resmi bedelleri; A- resmi tarife değişikliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterebileceğinden, B- ÖTV oranları, aracın ithalatı aşamasında döviz kurundaki değişiklikler sebebi ile KDV matrahı baz alınarak hesaplandığından, C- Yürürlükteki mevzuat uyarınca; a) ÖTV oranları aracın motor silindir hacmi ve ÖTV matrahına göre değişebileceğinden, b) MTV tutarları aracın motor silindir hacmi ve taşıt değerine göre değişebileceğinden, bu nedenlerle oluşabilecek fiyat farkı/farkları müşteri tarafından karşılanacaktır. Bu farklar aracın tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına yansıtılacaktır.

* 6- Trafik tescil ve ruhsat işlemleri resmi bedelleri plaka bedeli, ruhsat bedeli, ruhsat tescil bedeli ve damga vergisinden ibaret olup, bu bedeller müşteriye aittir.

* 7- Trafik tescil ve ruhsat işlemleri müşteri tarafından veya müşterinin talebi halinde müşteriye vekaleten yetkili satıcı veya yetkili satıcının yetkilendireceği üçüncü şahıslar tarafından yapılabilmektedir. Müşterinin trafik tescil ve ruhsat işlemleri hizmetinin yetkili satıcı veya yetkili satıcının yetkilendireceği üçüncü şahıslar tarafından yapılmasını istemesi halinde, hizmet bedeli yetkili satıcı ile müşteri arasında belirlenir. Bu nedenle, trafik tescil ve ruhsat işlemleri hizmet bedeli yetkili satıcıdan yetkili satıcıya değişkenlik gösterebilir.

* 8- Trafik sigorta poliçe bedeli yukarıda belirtilmiş olan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına dahil olmayıp, bu bedel müşteri tarafından ayrıca ödenecektir.